Tři Mušketýři

Hudební komedie

Neuvěřitelná divadelní parafráze jednoho z nejslavnějších románů světové literatury. Klasika, která se splašila dříve než D’Artagnanův kůň a kterou už nikdo nezkrotí. Romantický příběh, který se dostal do nesprávných rukou. Do rukou svých vlastních hrdinů! Pány Athose, Porthose, Aramise a D´Artagnana není třeba blíže představovat. Známe je všichni ze slavného literárního díla. A v tom to právě je. Co když se Dumas spletl, co když některé věci správně nepochopil!? Pojďme se na celou kauzu podívat ještě jednou a bez růžových brýlí!

RADAR

Divadlo RADAR funguje jako centrum dramatické výchovy a amatérského divadla v Praze 7. Pod společnou hlavičkou sdružuje více než 270 členů, dětí i dospělých. Ti se samozřejmě nescházejí všichni dohromady, ale jsou rozděleni do menších dramatických kroužků a divadelních souborů. Na Třech Mušketýrech jich spolupracuje pět – Hrobeso, Načerno, Šupitopresto, Za oponou a Štronzo.

Obnovená inscenace Tři Mušketýři byla nově nastudována speciálně pro vltavotýnské otáčivé hlediště. Více o inscenaci se dozvíte v rozhovoru s režisérem.

3 července @ 21:30
21:30 — 00:00 (2h 30′)

Otáčivé hlediště

L. Horký

Budeme rádi za každé sdílení. :-)