Zámecké divadlo

Saturnin (PRO UKRAJINU)

Saturnin (PRO UKRAJINU) je dobročinné představení, ze kterého 100% ze vstupného poputuje na pomoc konkrétním ukrajinským obyvatelům, kteří při útěku před válkou zamířili do Jižních Čech.

Read More

Natěrač

Autor: Donald Churchill
Režie: Jiří Bergler

Bláznivá situační komedie Donalda Churchilla Natěrač je tzv. “čistá komedie” a klade si jediný cíl – pobavit a rozesmát publikum.

Hra vypráví příběh klasického milostného trojúhelníku. Hlavní hrdinka naší hry, Marie Horská, je nucena čelit pomstě zhrzené manželky svého milence. Záletnice se ocitá ve zdánlivě neřešitelné pikantní situaci, dokud jí nenabídne pomoc náhodně přítomný natěrač – nadšený, ač nedoceněný herec. Jakým způsobem Marie této pomstě dokáže vzdorovat, a jakou roli v tom sehraje natěrač?

O tom, jak se nám podařilo splnit zadání autora „pobavit publikum“ se můžete přesvědčit sami již 29. prosince v Zámeckém divadle v Týně nad Vltavou od 19:00.

VSTUPNÉ: 100,- (část výdělku putuje týnskému útulku “Kočka v srdci”)
Vstupenky je možné rezervovat předem na tel. čísle 603 281 718

OBSAZENÍ
Natěrač: Dušan Menšík
Jana Blechová (podváděná manželka): Iveta Tomanová
Marie Horská (milenka): Kamila Růžičková

Scéna: Luděk Švehla
Technika: Pavel Jedlička

Upokojenkyně – DS Čelakovský Strakonice

Jedná se o brilantní komedii, jež nás nenásilným humorem a s patřičnou lehkostí seznamuje s méně humorným úsekem lidského života. Situace, které diváka rozesmějí, se doplňují s místy k zamyšlení a to je dobrý základ pro příjemný divadelní zážitek.