O VODNÍKA JENÍKA 2023 Zámecké divadlo Týn nad Vltavou, vstupné 150,- Kč 13.10 | 20.10. | 27.10 | 3.11 | 10.11 | 17.11

Saturnin

Co myslíte, že se stane, když se do poklidného života poněkud usedlého Jiřího připlete svérázný sluha Saturnin, který je pro blaho svého pána připraven udělat doslova cokoliv?

Read More

Halloween v Čihovicích

Blíží se nám již třetí ročník Halloweenu v divadle! Ale pozor! Tentokrát se do děsivé mlhy zahalí prostory týnského gymnázia a okolí Čihovic! 👻

Přijďte se s námi bát, ať už je to pro vás tradicí, nebo máte chuť svou odvahu na strašidelné stezce otestovat poprvé! Nejmenší odvážlivci si mohou užít soutěže i tematické vyrábění, dokonce se můžete odměnit i nějakou dobrotou!

Začínáme 5.listopadu v Lesní školce naproti gymnáziu od 19:00! Teple se oblečte a doražte zakusit magickou atmosféru Halloweenu! 🎃
CENA: Dospělí 80Kč, Dítě 60Kč

Poznámka – Adresa školky:
Děti v Buši (naproti tynskému gymnáziu)
Čihovice 30, Týn nad Vltavou
#halloween#akce#gymnazium#tynnadvltavou

Saturnin (PRO UKRAJINU)

Saturnin (PRO UKRAJINU) je dobročinné představení, ze kterého 100% ze vstupného poputuje na pomoc konkrétním ukrajinským obyvatelům, kteří při útěku před válkou zamířili do Jižních Čech.

Read More

Saturnin

Co myslíte, že se stane, když se do poklidného života poněkud usedlého Jiřího připlete svérázný sluha Saturnin, který je pro blaho svého pána připraven udělat doslova cokoliv?

Read More

Natěrač

Bláznivá situační komedie Donalda Churchilla Natěrač je tzv. “čistá komedie” a klade si jediný cíl – pobavit a rozesmát publikum.

Read More

Natěrač

Autor: Donald Churchill
Režie: Jiří Bergler

Bláznivá situační komedie Donalda Churchilla Natěrač je tzv. „čistá komedie“ a klade si jediný cíl – pobavit a rozesmát publikum.

Hra vypráví příběh klasického milostného trojúhelníku. Hlavní hrdinka naší hry, Marie Horská, je nucena čelit pomstě zhrzené manželky svého milence. Záletnice se ocitá ve zdánlivě neřešitelné pikantní situaci, dokud jí nenabídne pomoc náhodně přítomný natěrač – nadšený, ač nedoceněný herec. Jakým způsobem Marie této pomstě dokáže vzdorovat, a jakou roli v tom sehraje natěrač?

O tom, jak se nám podařilo splnit zadání autora „pobavit publikum“ se můžete přesvědčit sami již 29. prosince v Zámeckém divadle v Týně nad Vltavou od 19:00.

VSTUPNÉ: 100,- (část výdělku putuje týnskému útulku „Kočka v srdci“)
Vstupenky je možné rezervovat předem na tel. čísle 603 281 718

OBSAZENÍ
Natěrač: Dušan Menšík
Jana Blechová (podváděná manželka): Iveta Tomanová
Marie Horská (milenka): Kamila Růžičková

Scéna: Luděk Švehla
Technika: Pavel Jedlička