Zimní sezóna

Divadelní ples

3 TIPY NA SOBOTU 13.1.2024 - Přijít do Sokolovny na Divadelní ples - Dát si na divadelním plese drink - Spojit dva předchozí tipy, přizvat přátele a pořádně si to užít!

Read More

Natěrač

Bláznivá situační komedie Donalda Churchilla Natěrač je tzv. “čistá komedie” a klade si jediný cíl – pobavit a rozesmát publikum.

Read More

Saturnin

Co myslíte, že se stane, když se do poklidného života poněkud usedlého Jiřího připlete svérázný sluha Saturnin, který je pro blaho svého pána připraven udělat doslova cokoliv?

Read More

Halloween v Čihovicích

Blíží se nám již třetí ročník Halloweenu v divadle! Ale pozor! Tentokrát se do děsivé mlhy zahalí prostory týnského gymnázia a okolí Čihovic! 👻

Přijďte se s námi bát, ať už je to pro vás tradicí, nebo máte chuť svou odvahu na strašidelné stezce otestovat poprvé! Nejmenší odvážlivci si mohou užít soutěže i tematické vyrábění, dokonce se můžete odměnit i nějakou dobrotou!

Začínáme 5.listopadu v Lesní školce naproti gymnáziu od 19:00! Teple se oblečte a doražte zakusit magickou atmosféru Halloweenu! 🎃
CENA: Dospělí 80Kč, Dítě 60Kč

Poznámka – Adresa školky:
Děti v Buši (naproti tynskému gymnáziu)
Čihovice 30, Týn nad Vltavou
#halloween#akce#gymnazium#tynnadvltavou

Saturnin (PRO UKRAJINU)

Saturnin (PRO UKRAJINU) je dobročinné představení, ze kterého 100% ze vstupného poputuje na pomoc konkrétním ukrajinským obyvatelům, kteří při útěku před válkou zamířili do Jižních Čech.

Read More