TÝN NAD VLTAVOU 2022 ROZMARNÉ LÉTO OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚ DS Vltavan DALSKABÁTY, HŘÍŠNÁ VES J.K.Tyl Kardašova Řečice SEN SVATOJÁNSKÉ NOCI TŘI MUŠKETÝŘI CYRANO DS Vltavan Divadlo RADAR Docela velké divadlo Litvínov Rozmarné léto Daniel Hnát
Ivan Sýkora

Doba trvání: 1 hodina 20 minut
Bez přestávky.
Sen
svatojánské
noci
Scénář: Gabriela Dušková
Režie: Zdeněk Dušek

Doba trvání: 1 hodina 20 minut
Bez přestávky.

OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚSezóna 2021

PŘEDSTAVUJEME VÁM LETNÍ SEZÓNU 2021!

Letošní ročník je pro náš divadelní spolek výjimečný. Je to totiž přesně 100 let, kdy naši předkové jen pár set metrů od naší nynější točny slavnostně otevřeli první vltavotýnské venkovní divadlo. Shodou okolností v době doznívající celsvětové pandemie Španělské chřipky.

Dílem toho nejgeniálnějšího scénáristy – osudu – tak po sto letech my, „lidé z Vltavanu“, opět hrdě stojíme na pomyslných prknech našeho vlastnoručně postaveného venkovního divadla a nemůžeme se dočkat, až to tu s námi opět roztočíte.

Premiéra roku      Kalendář

Hrajeme

O Kašpárkovu rolničku 2022

Jako každý rok, kromě těch pandemických, i na únor a březen roku 2022 pro Vás připravujeme dětský festival O Kašpárkovu rolničku.

Na programu stále pracujeme a brzy se dozvíte podrobnosti o jednotlivých představeních!

O Vodníka Jeníka 2021

Jako každý rok, kromě těch pandemických, i na říjen a listopad roku 2021 pro Vás připravujeme festival O Vodníka Jeníka.

Na programu stále pracujeme a brzy se dozvíte podrobnosti o jednotlivých představeních!

OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚPremiéra roku

Od roku 1983 uběhla spousta nocí na „otáčku“. Spousta nocí, které jsme tam strávili při představeních i jejich nácviku. Za celých 38 let, co „otáčko“ stojí, noční obloha nad ním viděla spoustu her, spoustu kouzel, slyšela hodně smíchu a potlesku. Při divadelních nocích za ty roky vznikla spousta lásek, manželství, přátelství, ale i rozchodů, odchodů a navracení.

A to vše se nachází právě v premiéře roku 2021.