TÝN NAD VLTAVOU 2023 ROZMARNÉ LÉTO CESTA KOLEM SVĚTA OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚ DS Vltavan DALSKABÁTY, HŘÍŠNÁ VES J.K.Tyl Kardašova Řečice VESELÝ WINDSOR TŘI MUŠKETÝŘI CYRANO DS Vltavan Divadlo RADAR D.V.D. Litvínov DS Jiří Poděbrady DS Vltavan RADÚZ A MAHULENA Rozmarné léto Daniel Hnát
Ivan Sýkora

Doba trvání: 1 hodina 20 minut
Bez přestávky.
BUDE PRŠET? Rozhodnutí o tom, zda se představení odehraje podle plánu, může padnout nejdříve 30 minut před začátkem představení. O všem Vás budeme informovat na našich sociálních sítích.


CO KDYŽ BUDE PRŠET?
- Pro takové případy doporučujeme přibalit si i pláštěnku. Deštníky na točně nejsou povoleny.
- V případě nepřízně počasí se představení může zpozdit, anebo zrušit.
- Vrácení vstupného je možné odehraje-li se méně, než 30 minut představení, nebo pokud se představení zruší.

OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚSezóna 2021

PŘEDSTAVUJEME VÁM LETNÍ SEZÓNU 2021!

Letošní ročník je pro náš divadelní spolek výjimečný. Je to totiž přesně 100 let, kdy naši předkové jen pár set metrů od naší nynější točny slavnostně otevřeli první vltavotýnské venkovní divadlo. Shodou okolností v době doznívající celsvětové pandemie Španělské chřipky.

Dílem toho nejgeniálnějšího scénáristy – osudu – tak po sto letech my, „lidé z Vltavanu“, opět hrdě stojíme na pomyslných prknech našeho vlastnoručně postaveného venkovního divadla a nemůžeme se dočkat, až to tu s námi opět roztočíte.

Premiéra roku      Kalendář

Hrajeme

O Kašpárkovu rolničku 2022

Jako každý rok, kromě těch pandemických, i na únor a březen roku 2022 pro Vás připravujeme dětský festival O Kašpárkovu rolničku.

Na programu stále pracujeme a brzy se dozvíte podrobnosti o jednotlivých představeních!

O Vodníka Jeníka 2021

Jako každý rok, kromě těch pandemických, i na říjen a listopad roku 2021 pro Vás připravujeme festival O Vodníka Jeníka.

Na programu stále pracujeme a brzy se dozvíte podrobnosti o jednotlivých představeních!

OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚPremiéra roku

Od roku 1983 uběhla spousta nocí na „otáčku“. Spousta nocí, které jsme tam strávili při představeních i jejich nácviku. Za celých 38 let, co „otáčko“ stojí, noční obloha nad ním viděla spoustu her, spoustu kouzel, slyšela hodně smíchu a potlesku. Při divadelních nocích za ty roky vznikla spousta lásek, manželství, přátelství, ale i rozchodů, odchodů a navracení.

A to vše se nachází právě v premiéře roku 2021.