TÝN NAD VLTAVOU 2022 ROZMARNÉ LÉTO OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚ DS Vltavan DALSKABÁTY, HŘÍŠNÁ VES J.K.Tyl Kardašova Řečice SEN SVATOJÁNSKÉ NOCI TŘI MUŠKETÝŘI CYRANO DS Vltavan Divadlo RADAR Docela velké divadlo Litvínov Rozmarné léto Daniel Hnát
Ivan Sýkora

Doba trvání: 1 hodina 20 minut
Bez přestávky.
Sen
svatojánské
noci
Scénář: Gabriela Dušková
Režie: Zdeněk Dušek

Doba trvání: 1 hodina 20 minut
Bez přestávky.

OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚSezóna 2022

V posledních letech jsme si na rozmary osudu již zvykli. Pandemie nemocí, přírodní katastrofy, válečné konflikty. Osud se s námi nepere a servíruje nám jedno po druhém s až cirkusovou demonstrací, co všechno ještě umí dát dohromady.

I pod palbou těchto neštěstí bychom však neměli ztrácet schopnost pozastavit se, usednout s přáteli k jednomu stolu, vypít nějakou tu skleničku a nevážně zhodnotit stávající situaci.

A protože vítr odfoukává poslední loňské listí ze sedaček naší točny a paní Maruška už na divadelním baru leští poslední skleničky, rádi bychom Vás tímto pozvali na trávení nadcházejícího rozmarného léta k nám, do Týna nad Vltavou!

Premiéra roku      Kalendář

Hrajeme

Vážení diváci a přátelé Vltavanu, z důvodu zvýšení všech výdajů (elektřina, materiály, služby,…) jsme byli donuceni ke zvýšení vstupného o 50 korun na 300,-/představení.
Omlouváme se a děkujeme za pochopení.

Lístky pro ZTP zůstávají za 200,-/představení.

 

Dětská představení

OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚPremiéra roku

Komedie o lásce a žárlivosti, pozdním vzplanutí i brzkém vystřízlivění, o přátelství, a především o tom, jak je krásné býti kadeřavým. V červenci se Otáčivé hlediště v Týně nad Vltavou promění na říční lázně Antonína Důry, kde se s přáteli pravidelně zabývá smyslem existence, krásou a věrností žen a nepostižitelností rozmarů letního počasí.