TÝN NAD VLTAVOU 2023 ROZMARNÉ LÉTO CESTA KOLEM SVĚTA OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚ DS Vltavan DALSKABÁTY, HŘÍŠNÁ VES J.K.Tyl Kardašova Řečice VESELÝ WINDSOR TŘI MUŠKETÝŘI CYRANO DS Vltavan Divadlo RADAR D.V.D. Litvínov DS Jiří Poděbrady DS Vltavan RADÚZ A MAHULENA Rozmarné léto Daniel Hnát
Ivan Sýkora

Doba trvání: 1 hodina 20 minut
Bez přestávky.
BUDE PRŠET? Rozhodnutí o tom, zda se představení odehraje podle plánu, může padnout nejdříve 30 minut před začátkem představení. O všem Vás budeme informovat na našich sociálních sítích.


CO KDYŽ BUDE PRŠET?
- Pro takové případy doporučujeme přibalit si i pláštěnku. Deštníky na točně nejsou povoleny.
- V případě nepřízně počasí se představení může zpozdit, anebo zrušit.
- Vrácení vstupného je možné odehraje-li se méně, než 30 minut představení, nebo pokud se představení zruší.

OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚSezóna 2023

Je horký červencový den roku 1983. Do kopce k Bedřichovým sadům po rozpáleném asfaltu stoupá rachotící Liazka s rozloženou konstrukcí hlediště z Borovan. Místní ochotníci připravují k příležitosti znovuotevření Národního divadla v místním parku speciální uvedení Strakonického dudáka.
Po více než 50 letech tak na místě bývalého hradu obnovují tradici vltavotýnského venkovního divadla. Od momentu, kdy se konstrukce zavěšená na jeřáb při usazování vlivem povětrnostních podmínek lehce pootočí, mají všichni jasno. Tohle hlediště statické nebude.

Je chladný první březnový den roku 2023. Svátek má Bedřich. Otáčivé hlediště 40. narozeniny. Zde je jejich program. Těšíme se na vás! <3

Premiéra roku      Kalendář

MÍSTO SE VŽDY NAJDE!

Hodinu před každým představením uvolňujeme pro prodej na místě několik desítek dodatečných míst. Kromě nich jsou vždy k dispozici i přístavky – sezení na schodech, nebo forbíně.

Kdo před představením dorazí na naši pokladnu na otáčku, místo se pro něj vždy najde!

OTÁČIVÉ HLEDIŠTĚPremiéra roku

Máte možnost vidět život městečka Windsor, „podařené“ námluvy krásné Aničky Pežoutové a chlípnost a chtíč rytíře Falstafa. Žárlivost pana Forda a shovívavost pana Pežouta budou jen a jen v rukách jemných městských paniček Windsorských. Vše bude usměrňovat velšský pastor Evans a zda nikdo neonemocní zajistí francouzský lékař Cajus za podpory panny Čiperné a hospodského z hospody U Podvazku.